מערכות pre action

מערכות pre action

מערכות פרי אקשן

מערכות פרי אקשן הן מערכות כיבוי אש המיועדות למקומות וחללים רגישים למים. על כן מערכות אלו מצוידות במערכת אבטחה כפולה בכדי למנוע פריצת שווא של מים מתוך הספרינקלרים .

המערכות מלאות באוויר דחוס ורק במקרה של שילוב בין ירידת לחץ האוויר במערכת כתוצאה מפגיעה פיזית וכן גילוי של עשן, אז ורק אז, תתחיל מערכת הכיבוי לפעול.  אם גם אתם מחפשים מערכת כיבוי יעילה אך מעוניינים להיות בטוחים כי המערכת לא תפעל לשווא מפאת רגישות החלל או הציוד בתוכו למים, מערכות פרי אקשן הן הפתרון המושלם עבורכם.

 

למידע על כל סוגי הספרינקלרים לחץ

 

חברתנו מתמחה בהתקנת מערכות כיבוי שונות ומגוונות תוך התאמה מדוייקת לצורך הספציפי של כל אתר ושל כל לקוח. ברשותנו ניסיון רב בארץ ובחו"ל והידע שאותו צברנו במהלך השנים הוא יתרון עיקרי שבזכותו לקוחותינו זוכים לשירותי יעוץ מובילים כמו גם לשירותי התקנת מערכות כיבוי אש מקצועיים.

מכיוון שמערכות פרי אקשן, או בשמן העברי – מערכות הפעלה מוקדמת, מיועדות להתקנה במקומות רגישים במיוחד למים כמו חדרי שרתים או חדרי מחשב, התקנתן צריכה להעשות באופן מקצועי וכמובן לעשות שימוש בפריטים ואלמנים שונים באיכות הגבוהה ביותר.

אנו בפייר סייפטי דואגים תמיד לעשות שימוש במוצריהם האיכותיים של מותגי הבטיחות באש המובילים בעולם בכדי להבטיח לכם את פעילותן התקינה של מערכות כיבוי האש שלכם ברגע האמת שבו פורצת שריפה הנדרשת לטיפול מהיר במיוחד.

למה דווקא פייר סייפטי?

כל שירותי התכנון, ההתקנה והתחזוקה המבוצעים על ידי חברתינו עומדים בסטנדרטים והתקנים המחמירים ביותר. כמובן שכלל התהליכים מגובים בליווי מקצועי של מהנדסי החברה, לכל אורך התהליך.

חברתנו מחזיקה בתו תקן מטעם מכון התקנים עבור כלל הפעילות שהיא מבצעת וברשותנו הסמכות להעניק את כל סוגי האישורים, מבחינת הבטיחות באש, הנדרשים על ידי הרשויות העירוניות חברות הביטוח ומכבי האש.

בין תחומי ההתמחות העיקריים של פייר סייפטי תוכלו למצוא התקנה ותחזוקה של חדרי כיבוי, מערכות כיבוי אש מיוחדות, מתן יעוץ בטיחות לרישוי בתי עסק והתקנת דלתות אש.

צרו עמנו קשר כבר עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

לחצו למידע על  בטיחות אש - תכנון מערכות לכיבוי אש 

 

מערכות כיבוי אש דריכה כפולה Pre Action הינה מערכת חכמה לשימוש במקומות רגישים למים.

לייעוץ והצעת מחיר מערכת Pre Action התקשרו -  09-8618625

אהבתם?