ייעוץ וליווי

ייעוץ וליווי עסקים

ליווי עסקים בהתקנת מערכות לכיבוי אש

גם העסק שלך, כמו עוד עסקים רבים בישראל מחוייב במערכות לגילוי וכיבוי אש. אל תראה זאת כטרחה – בדיוק להיפך. חשוב על זה כדאגה אמיתית לבטיחותם של לקוחותיך אשר עושים מאמץ אמיתי להגיע אל בית העסק שלך ולא לאף אחד אחר.
באמצעות בחינה מקצועית של בית העסק, התקנות והדרישות המוכתבות על ידי מכבי האש ודרישות הבטיחות אותן מציבה העירייה, נוכל להבטיח לך כי ברגע האמת, כל מי שנמצא תחת קורת הגג של העסק שלך, יהיה בטוח באופן המירבי מפני אי סלחנותה של שריפה שעלולה לפרוץ תוך רגע אחד. כך פתאום. בלי ששמת לב.

ייעוץ וליווי עסקים בקלי קלות

אם גם העסק שלכם נתקל במהמורת אישורי בטיחות האש, כמו עוד טובים ורבים, מעכשיו אתם יכולים להיות רגועים.
רגועים באמת. צוות המומחים של חברת FireSefaty גאה לעמוד לשירותכם ולספק לכם חבילת פתרונות איכותיים ומקצועיים במחירים אטרקטיביים במיוחד.
חברת FireSefaty נחשבת למובילה בתחומה ומספקת פתרונות מתקדמים ומקצועיים בכל הקשור לייעוץ ותכנון מערכות בטיחות אש וכן התקנה ותחזוקה שוטפת על פי התקנים המחמירים ביותר. כמו כן פייר סייפטי מוסמכת לנפק כל אישור אשר נדרש על ידי רשויות העירייה, מכבי האש וכמובן חברות הביטוח.

לתקנות כיבוי אש לעסקים לחצו

בטיחות אש? מעכשיו אפשר להפסיק לדאוג!

צוות החברה כולל את מיטב המוחות, שזכו לרכוש ניסיון רב בארץ וברחבי העולם כולו, בכל הקשור
לציוד בטיחות האש תוך שימוש בציוד החכם והמתקדם ביותר העומדים בחזית הטכנולוגית העולמית.
מחפשים מקצוענים אמיתיים למערכות כיבוי ובטיחות אש? רוצים לתת ללקוחותיכם ולעצמכם תחושת ביטחון מירבית? מעוניינים לדעת כי גם, חלילה, ברגע של שריפה בלתי צפויה יש לכם בעסק מטריית הגנה אמיתית שתדע לטפל באופן מהיר ויעיל  במצב?
 

פנו לחברת פייר סייפטי לקבלת ייעוץ וליווי בהתקנת מערכות כיבוי אש ונשמח לעמוד לשירותכם :09-8618625 

אהבתם?