מאגרי מים מפיברגלס

מאגרי מים מפיברגלס

מאגרי מים הם לא פחות מאלמנט חובה בכל הקשור לבטיחות באש, בייחוד כאשר מדובר במבני תעשיה ומפעלים גדולים. מבנים כמו אלו שציינו יכולים להינזק במידה רבה ולגרום להפסדים גדולים במיוחד במידה שפורצת חלילה שריפה והיא אינה מטופלת במהירות הגבוהה ביותר.

 

אנו בפיירסייפטי מודעים לצורך הגובר במאגרי מים לטובת מענה מהיר במקרה של שריפה. על כן אנו מתמחים בשיווק, התקנה ותחזוקה של מאגרי מים מפיברגלאס. מאגרי המים הללו נחשבים לאמינים במיוחד ועל כן הם פופולאריים במיוחד.

 

לקריאה אודות מאגרי מים מגולוון ונירוסטה 

 

הכירו את היתרונות של מאגרי מים מפיברגלאס

לא תמיד מערכת המים הסטנדרטית יכולה לספק את לחץ המים הדרוש לטובת טיפול מהיר של מערכת כיבוי האש בשריפה שפרצה. מעבר לכך ישנם גם מבנים אשר ממוקמים ביעדים שבהם אספקת המים אינה סדירה או אפילו ללא אספקת מים כלל כמו במקרים של אתרי בניה למשל.

זו בדיוק המטרה שלשמה קיימים מאגרי מים מפיברגלאס, בכדי שתוכלו להיות בטוחים כי בכל מקרה שלא יהיה, תמיד יהיה מאגר של מים אשר זמין לפחות למתן מענה ראשוני מהיר.

 

יתרון נוסף של מאגרי מים, מעבר ליכולתם לספק מענה מהיר למערכת הכיבוי שלכם טמון בכך שהמחיר שתדרוש מכם חברת הביטוח יכול בהחלט להיות נמוך יותר. כך למעשה הרווח שלכם הוא כפול – גם יש לכם מאגר מים אשר זמין תמיד ואינכם תלויים במערכת המים העירונית וכן תוכלו לחסוך במידה ניכרת בעלויות הביטוח.

 

לסוגי ספרינקלר לכיבוי אש של פייר סייפטי

 

צרו קשר עם המומחים לבטיחות באש

חברת פיירסייפטי מתמחה בכל הקשור לתחזוקה, התקנה ותכנון של מערכות כיבוי אש מתקדמות. מערכות כיבוי אש על כל הפרטים המרכיבים אותן, ובייחוד המורכבות שבהן, דורשות תכנון כמו גם התקנה על ידי גורם  מקצועי ומנוסה.

חברתנו ערוכה לספק מענה מקיף ומקצועי לכל צרכי הבטיחות באש שלכם. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום ותוכלו להיות בטוחים כי ברגע האמת שבו תפרוץ שריפה, המבנה על כל האנשים שבתוכו זוכים להגנה הטובה ביותר.

 

למעבר לתכנון מערכות כיבוי אש לחץ

 

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר למאגר מים מפיבגלס התקשרו לחברת Firesafety במס' :09-8618625

אהבתם?