מאגרים מפח מגולוון ונירוסטה

מאגרים מפח מגולוון ונירוסטה

ודאי הייתם רוצים לדעת כי במפעל שלכם או במבנה התעשייה שלכם קיימת ההגנה הטובה ביותר במקרה של שריפה. מעבר לציוד היקר אשר עלול להפגע ישנה גם סכנה לחיי אדם, על כן עליכם לדאוג כבר מראש כי מערכת הכיבוי שלכם מאובזרת בכלל האלמנטים שבזכותם תוכלו לזכות לטיפול מהיר ויעיל בכל מקרה של שריפה.

 

אז נכון שהתקנת ספרינקלרים היא חשובה במיוחד אך במקרה שבו לא יהיו מים או לחלופין במקרה שבו לחץ המים יהיה נמוך מידי, לצערנו, הספרינקלרים פשוט לא יוכלו להפיק את התועלת המצופה מהם.

זו בדיוק סיבה שבגללה מאגרי מים הם אלמנט עיקרי במערכות כיבוי, אשר במידה רבה מסתמכות על מים כחומר כיבוי.

 

מאגרי מים רוכשים רק מהחברה המובילה בתחום הבטיחות באש

אם גם אתם מחפשים לרכוש מאגרי מים, המלצתנו החמה היא להעזר אך ורק בשירותי חברה אשר נחשבת למובילה בתחומה וברשותה הידע המקצועי, הניסיון והצוות המתאימים ביותר לביצוע המשימה על הצד הטוב ביותר.

חברת פייר סייפטי מתמחה במתן שירותי ייעוץ,תכנון והתקנה מקצועית של מערכות כיבוי אש וברשותה תו תקן מטעם מכון התקנים הישראלי עבור כלל פעילותה והיא מוסמכת לנפק את כל האישורים הנדרשים עבור חברות הביטוח והרשויות השונות.

 

למה דווקא מאגרי מים מפח מגלוון ונירוסטה?

מאגרי מים אלו מאופיינים בהתקנה קלה ומהירה באתר הלקוח כך שאין צורך בהמתנה ארוכה או בפרוייקט מתמשך. ההתקנה של מאגרי מים מפח מגלוון ונירוסטה ידועה כמהירה וכן בטוחה ביותר. מכיוון מדובר כאן על מאגרים אשר עשויים פח מגלוון ונירוסטה הם אינם נשרטים ואינם 'סובלים' מקורוזיה ולכם מאגרים אלו הם הפתרון המושלם לאחסון מים לטווח ארוך עבור מערכת הכיבוי שלכם.

צרו עמנו קשר כבר או השאירו פרטיכם באתר ונשמח לראות כיצד נוכל להתאים גם עבורכם את מערכת הכיבוי שמתאימה ביותר, להעניק לכם את השירות המדויק לצורך שלכם ולספק לכם מחיר אטרקטיבי במיוחד. מחכים לשמוע מכם...

 

למידע אודות מאגרי מים לכיבוי אש

 

מאגרי מים מפח נירוסטה בכל הנפחים עד 750 מ"ק ממיטב היצרנים בארץ ובחול.

לייעוץ והצעת מחיר למאגרי מים לכיבוי אש של פייר סייפטי התקשרו  09-8618625

אהבתם?