מאגרי מים לכיבוי אש

מאגרי מים לכיבוי אש

הפתרון המושלם עבור מערכות כיבוי אש גדולות ומורכבות הוא שימוש במאגרי מים לכיבוי אש. במקרה של שריפה, המים אשר נמצאים במאגרי מים לכיבוי אש מובלים באמצעות משאבה ייעודית אל מערכת הכיבוי עצמה.

לרוב מאגרי מים לכיבוי אש עשויים מלוחות מתכת מגלוונים והם מותקנים באתר הלקוח באופן מהיר במיוחד. מאגרים אלו מספקים פתרון חסכוני ויעיל בכל הקשור לתקנות הבטיחות באש.

התקנת מאגרי המים והחזקתם

מאגרי המים המותקנים ומתוחזקים על ידי fire safety הם חלק אינטגריל ממערכות כיבוי האש השונות בעיקר לצרכים תעשיתיים אך גם עבור צרכים ביתיים כמו למשל בבניינים רבי קומות. במקרה חירום שבו פורצת שריפה, הדרישה לכמות מים גדולה היא מיידית והכרחית. ובמידה שנדרשת כמות מים רבה יתכן בהחלט כי יכולות אספקת המים המוגבלות של מערכת המים הסטנדרטית יפגעו ביעילותה של מערכת כיבוי האש.

השימוש במאגרי מים לכיבוי אש המותאמים במדוייק מבחינת הגודל הנדרש וכמות המים שתידרש ברגע האמת, הם אלו שעשויים להוות את ההבדל בין אירוע שטופל במהירות וביעילות לבין אסון של ממש.

הגדרות הביצוע של מאגרי המים

בנוסף מערכת כיבוי האש יכולה להיות מתוכננת באופן כזה שבו היא תשתמש בתחילה במים ה'רגילים' בצנרת הסטנדרטית ומאגר המים יכול לשמש כמקור מים משני במקרה של לחץ מים נמוך וכו'. ח,שוב כמו כן לדעת כי התקנת מאגרי מים לכיבוי אש יכולים בהחלט להוביל להורדת המחירים שתדרוש מכם חברת הביטוח שלכם.

שימוש נוסף ופופולארי למדי במאגרי מים לכיבוי אש הוא במקומות אשר בהם אין צנרת אשר אחראית על אספקת מים סדירה כמו למשל באתרי בנייה.

מחפשים מאגרי מים לכיבוי אש? פנו כבר עכשיו ל fire safety

אנו חברת fire safety מתמחים בהתאמה, התקנה ותחזוקה שוטפת של מאגרי מים לכיבוי אש. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כבר עכשיו לצורך אפיון מדויק של הצורך שלכם על ידי טובי המומחים בתחום ומאגרי מין לכיבוי אש שיהיו אמינים, בטיחותיים והכל במחירים משתלמים במיוחד.

אנו ב- fire safety, מומחים לבטיחות באש מחכים לשמוע מכם ולעמוד תמיד לשירותכם.

אהבתם?