מאגרי מים לכיבוי אש

מאגרי מים לכיבוי אש

התקנת מערכות כיבוי אש

ישנן מקומות רבים אשר מחוייבים בהתקנתה של  מערכת כיבוי אש.יחד עם זאת ישנן בעיות או הגבלות שונות בכל הקשור לאספקת המים הסדירה.

באופן טבעי, מערכות הכיבוי מתבססות ברון על כיבוי בעזרת מים ועל כן חשוב לדאוג למאגרי מים לכיבוי אש שבזכותם, תמיד תהיה אספקת מים זמינה למערכת הכיבוי.

ודאי לא הייתם רוצים להגיע למצב שבו פורצת, חלילה, שריפה, אך למערכת הכיבוי פשוט אין מים שבהם היא יכולה להשתמש לצורך כיבוי יעיל ומהיר.

זו בדיוק הסיבה שבגללה תקנות הבטיחות מחייבות אתרים מסויימים להתקין בשטחם מאגרי מים לכיבוי אש.

במקרים רבים, אותם מאגרים משמשים כמאגר חירום, בנוסף לאספקת המים הסדירה, על מנת להמנע בכל מחיר ממצב שבו ידיה של מערכת הכיבוי שלכם קשורות והיא אינה יכולה למלא כראוי את התפקיד שלשמו יועדה.

 

מאגרי מים למניעת שריפות

מאגרי המים הם למעשה מיכלי ענק מגלוונים, בגדלים שונים בהתאם להנחיה המבקשת, אשר מיועדים להוות מאגר מים זמין באופן תמידי עבור מערכת הכיבוי שלכם. בעזרתם של צוות המומחים מטעם פייר סייפטי, תוכלו לקבל הנחיה מדויקת לגבי מאגר המים הנדרש ולוודא מחד כי הדרישה נענית באופן המתאים וכן כי ברגע האמת שבו פורצת שריפה בשטח האתר, מערכת הכיבוי תוכל לעמוד לרשותכם באופן מיידי ולספק מענה מדוייק ומקיף לבעיה באופן המהיר ביותר.

חברת fire safety היא אחת מהחברות המובילות בישראל בכל הקשור לתחזוקה והתקנה של מערכות בטיחות אש. צוות החברה כולל את מיטב המומחים בתחום והיא נכונה לספק בכל עת פתרונות ייעוץ, תכנון והתקנה של מערכות כיבוי על כל רכיביהן, באופן המקצועי ביותר.

לפרטים נוספים אודות מאגרי מים לכיבוי אש לחצו 

 

פתרונות בטיחות אש -חברת  פייר סייפטי

בין תחומי ההתמחות של fire safety תוכלו למצוא בניית חדרי משאבות, מערכות כיבוי מתקדמות, ספרינקלרים, מערכות מודולריות למרחבים מוגנים, אספקת ציוד בטיחות ועזרה ראשונה, ייעוץ בטיחות לרישוי עסקים, התקנת דלתות אש וכמובן ייעות והתקנת מאגרי מים לכיבוי אש.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום ולהנות משירות אדיב, מקצועי ומהיר וכן הנפקת אישורים עבור כל עבודות ההתקנה והתחזוקה של מערכות בטיחות האש השונות.

למידע נוסף אודות שירותי חברת פייר סייפטי לחצו 

אהבתם?