רישוי עסקים

רישוי עסקים

תקנות בטיחות לעסקים

תקנות בטיחות האש מחייבות כל בעל עסק בישראל למגן את בית העסק במערכת הגנה.
מערכת הגנה זו מהווה למעשה את ההגנה שלך, של העובדים בעסק ושל כל הלקוחות אשר שוהים בעסק, במקרה של שריפה.

זהו למעשה הרעיון המרכזי אשר עומד מאחורי אותן דרישות, אשר לעיתים נראות כמוגזמות ואולי אפילו מופרכות של רשויות כמו כיבוי האש, העירייה או חברות הביטוח. האינטרס של כל הגורמים שזה עתה ציינו אולי עשוי להראות לנו כלא רציונלי. יחד עם זאת, אתה כבעל העסק, ודאי מעוניין לדעת, כי בכל רגע, גם ברגע של שריפה בעסק, יכול להרגיש מוגן ולדעת כי ישנה מערכת, אשר לא בכדי, קרויה מערכת בטיחות אש.

רק מומחה בטיחות אש, אשר תחום מומחיותו הוא תכנון ובנייה של מערכי בטיחות אשף יוכל לספק לך את הפתרון האמיתי והמקצועי ביותר עבור אותו רגע שלו כלל לא ציפית.
הרשו לנו להשתמש בקלישאה ולומר, אל תגידו "לי זה לא יקרה", אל תחכו לרגע שבו זה כבר עלול אולי להיות מאוחר מידי. הבטיחו , מבעוד מועד, כי העסק שלכם מוגן באופן האופטימלי מפני שריפה וכי ברגע שתפרוץ מערך כיבוי האש יהיה פרוש באופו הנכון והיעיל ביותר על מנת לספק את המענה למצב.

למידע נוסף אודות תקנות רישוי עסקים של שירותי הכבאות לחצוכמה טיפים לבטיחות אש בעסקים מפי צוות המומחים של FireSefaty


התקנת המטפים לכיבוי אש אינה אקראית. ישנם סוגי מטפים שונים המכילים חומרי כיבוי ועיכוב בעירה שונים. 

הסיבה לכך היא כי כל איזור בעסק מכיל סוגי חומרים שונים וסוגים שונים של סיכונים. וודאו כי מטפי הכיבוי המותקנים בבית העסק שלכם תואמים את הסיכון אשר נמצא במקום.

כך לצורך העניין כיבוי המבוסס על מים אינו יעיל, ואף מסוכן,כאשר משתמשים בו באישור שבו יש נקודות חשמל, או גרוע נכך, ארונות חשמל. וודאי גם לכם יצא לשמוע לא פעם שמים וחשמל הם לא החברים הכי טובים.

התקנת מטפים עלולה להיתפס על ידי בעלי עסקים רבים כיציאה מידי חובה. אם חלילה תפרוץ שריפה בעסק שלכם, לא יעזור אם המטפים הותקנו במחסן קשה להגעה או בדיוק מאחורי ארון גדול וכבד. עשו לעצמכם טובה ענקית שיכולה להציל חיים,
וודאו כי המטפים בעסק נמצאים במקום, שאם חלילה תפרוץ שריפה אמיתית, תוכלו להגיע אליהם ולטפל בשריפה במהירות האפשרית. כבר שמתם מטפים בעסק? כל הכבוד.

הרשו לנו להזכיר לכם שפה הסיפור לא לגמרי נגמר. וודאו כי כל המטפים עוברים ביקורת שנתית וכמובן עומדים בה בהצלחה. אם אינכם בטוחים לגבי מועד הביקורת הנדרש, תוכלו לראות מהו על גבי מדבקה אשר מודבקת על גבי המטף עצמו.

פתרונות מקצועיים עבור רישוי העסק בכל הקשור לבטיחות אש.

למעבר למערכות כיבוי אש של חברת פייר סייפטי


בטיחות אש אינה צחוק ובהחלט אינה עניין שאפשר לזלזל בו. פנו כבר עכשיו לצוות המומחים, מהמובילים בישראל, ודלגו בקלות מעל מה שראיתם עד כה כמכשול – אישור בטיחות אש בבית העסק שלכם!

ליצירת קשר עם חברת פייר סייפטי המומחים במערכות כיבוי אש חייגו :  09-8618625

אהבתם?