מערכות מתזים להצפה

מערכות מתזים להצפה

מערכת מתזים להצפה Deluge מערכת יבשה עם מתזים פתוחים מופעלת עם שסתום חשמלי המופעל ע"י גלאים המתריאים על שריפה ומפעילה את השסתום שמזרים מים לכל המתזים ביחד היוצרים מסך מים.

מערכות אלו מיועדות להתקנה במקומות רגישיפם במיוחד לאש או לטמפרטורות גבוהות במיוחד. המטרה העיקרית של מערכות מתזים להצפה היא ליצור מסך מים אינטנסיבי לצורך טיפול מהיר בשריפה. מקומות שבהם נהוג להתקין מערכות מתזים שכאלו הם שטחי אחסון של בלוני גז, מצבורים של חומרים כימיים דליקים, מיכלי גז או דלק, במות תיאטרון ושנאי שמן.

מערכות מתזים להצפה פועלות על בסיס מנגנון הפעלה אוטומטי כאשר המערכת כולה כוללת בתוכה צנרת פתוחה בעלת "נחירי פיזור" פתוחים אשר מיועדים להפיק תוך זמם קצר כמות מאסיבית במיוחד של קצף או מים.

הרכיבים אשר מתחילים את פעילותה של המערכת הם גלאים, אשר ברגע האמת, מתריעים בפני המערכת כי

פרצה שריפה ותוך זמן קצר במיוחד שסתומי המערכת נפתחים וכל המתזים מתחילים לפעול בו זמנית על מנת לייצר מסך מים.

מערכות מתזים להצפה מתאימות להתקנה במקומות בהם מאוחסנים מצבורים של חומרים כימיים ומיכלי גז ודלק, שנאי שמן וכו’.

שיווק, התקנה ותחזוקה של מערכות מתזים להצפה

חברת פיירסייפטי הפועלת זמן רב בשוק הישראלי ונחשבת לאחת החברות המובילות בכל הקשור לבטיחות באש מציעה מגוון של שירותים מקצועיים. בין שירותיה המובילים תוכלו למצוא התקנה ותחזוקה שוטפת של חדרי משאבות, התקנת מנדפים, מכירה והתקנה של דלתות אש וחלונות אש, אספקה והתקנה של מערכות בטיחות אש מודולריו תבהתאם לכלל ההנחיות הניתנות על ידי פיקוד העורף ומתן יעוץ מקצועי עבור רישוי עסקים.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו כבר היום ולהיות בטוחים כי לשירותכם יעמוד צוות המומחים המקצועי, המנוסה והמוביל בישראל בתחום כיבוי האש והבטיחות באש. אם אתם רוצים להיות בטוחים בכל מאת האחוזים כי ברגע האמת מערכת כיבוי האש שלכם תוכל לספק לכם פתרון מהיר ולשמור על הציוד היקר ועל חייכם כמובן, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. פנו כבר עכשיו לפייר סייפטי בעלת כל האישורים הנדרשים לצורך התקנה ושירותי תחזוקה מתקדמים המאושרת על ידי הרשויות העירוניות, מכבי האש וחברות הביטוח השונות.

לייעוץ והצעת מחיר מערכת מתזים להצפה Deluge התקשרו  09-8618625

אהבתם?