מערכות מתזים יבשות

מערכות מתזים יבשות

מערכת יבשה נמצאת תחת לחץ אויר בצינורות ולא מים מים מוזרמים רק בשעת שריפה. שריפה מתגלה במערכת זו ע"י 2 גלאים מסונכרנים שמפעילים את המערכת.

מערכות מתזים יבשות מבוססות על שימוש בלחץ אוויר גבוה, גז מיוחד או אבקה יבשה, ולא על מים כמו במערכות הכיבוי הנפוצות והסטנדרטיות. מערכות מתזים יבשות מופעלות על ידי שני גלאי אש אשר מסונכרנים זה עם זה ורק לאחר 'הסכמה' משותפת בין שני הגלאים כי אכן פרצה שריפה, מערכת הכיבוי מתחילה לפעול.

מתי משתמשים במערכות מתזים יבשות?

במקרים שבהם מדובר במתחם עסקי גדול, מפעל או אפילו דירת יוקרה, פעמים רבות נוצר הצורך במערכות מתזים יבשות. צערכות אלו נחשבות למורכבות יותר ובדרך כלל גם מעט יקרות יותר ממערכות מתזים המתבססות על כיבוי בעזרת מים(מערכות מתזים רטובות). יחד עם זאת הן מיועדות לענות על צורך מורכב יותר שבו מים, אינם באים בחשבון, כחומר הכיבוי העיקרי.

בין המקרים שבהם נוהגים להשתמש במערכות מתזים יבשות ניתן לציים גורמים כמו חדרי קירור, חדרי שרתים או דירות יוקרה שבהן כיבוי בעזרת כמות גדולה של מים יכול לגרום לנזק בלתי הפיך לפריטים יקרים במיוחד.
 

חיפשתם מומחים למערכות מתזים יבשות? מצאתם!
 

חברת פייר סייפטי מתמחה בכל הקשור לתחום הבטיחות באש ונכונה לספק פתרונות יעודיים מקצועים לכל מטרה.במהלך שנות פעילות החברה בעליה, כמו גם צוות העובדים האיכותי זכו לצבור ניסיון מקצועי רב, בארץ ובחו"ל. על כן פייר סייפטי תוכל להעניק גם לכם פתרון איכותי ומקצועי בכל הקשור ליעוץ, התקנה, תכנון ותחזוקה שוטפת של מערכות כיבוי , פשוטות ומורכבות כאחד.

החברה נחשבת לאחת החברות המקצועיות והאיכותיות ביותר בישראל וברשותה תו תקן מטעם מכון התקנים הישראלי אשר מעיד על איכות רמת הפיקוח והבקרה בכל התהליכים השונים שבהם החברה לוקחת חלק.

תחומי ההתמחות העיקריים של fire safety

בין תחומי ההתמחות העיקריים של החברה תוכלו למצוא התקנת דלתות אש, מתן ייעוץ מקצועי בנושאי בטיחות באש לרישוי עסקים, תכנון והתקנה של מערכות מנדפים, התקנת מפוחים וחלונות לשחרור עשן, שיווק והתקנה של כל סוגי מערכות הכיבוי, מיגון פסיבי ואקטיבי ושירותי התקנה ותחזוקה עבור חדרי משאבות.  

לייעוץ והצעת מחיר למערכות מתזים יבשות. התקשרו: 09-8618625

אהבתם?