מערכות כיבוי בקצף

מערכות כיבוי בקצף

מערכות כיבוי בקצף מיועדות לכיבוי חומרים מסוכנים, נפיצים ודליקים מאד. כגון: דלק לסוגיו, יריעות ביטומניות וכיו"ב.

מערכת הכיבוי הנדרשת עבור אזורים וחדרים שונים בשטח המפעל או החברה שלכם לא יכולים להשתמש במים כעזר הכיבוי העיקרי. במידה שמדובר בחדר מחשבים, חדר שרתים או כל איזור המאופיין בציוד חשמלי רב, לא יכול להתמודד באופן מוצלח עם כמות רבה של מים. אזורים כדוגמת אלו שציינו רגישים לנוכחות מים והחשיפה אליהם יכולה לפגוע באופן מהותי באותו מכשור או ציוד חשמלי אשר מצוי באיזור זה.

מערכות לכיבוי בקצף - הפתרון האידיאלי 

על כן ההנחיה הברורה, כמו גם האינטרס הברור שלכם הוא להשתמש במערכות כיבוי בקצף במקומות שכאלו. הרי באופן טבעי, סביר להניח כי לא הייתם רוצים לאבד את כל המידע החשוב השמור על המחשבי והשרתים שלכם או לחלופין לגרום לנזק בלתי הפיך בציוד החשמלי היקר שברשותכם. לכן, מערכות כיבוי בקצף הן לא פחות מהפתרון האידאלי במקרים שכאלו.

מערכות המתבססות על כיבוי אש בעזרת קצף הן למעשה מערכות כיבוי מתקדמות הניצבות בגאווה בחזית הטכנולוגיה בכל הקשור למערכות הבטיחות באש ויעילות במיוחד במקרים רבים וביניהם מצבים כמו למשל מקרים שבהם נוזלים דליקים או נפיצים עלולים להחשף ללהבה ישירה או לטמפרטורות גבוהות במיוחד.

מערכות כיבוי בקצף כוללות מערכות מיוחדות של מחוללי קצף אשר בעזרתן נין ליצור שכבת קצף רב נפחי המסייע לכיבוי הלהבה באופן יעיל ביותר לכיבוי להבות באיזורים רגישים.

בין מערכות כיבוי בקצף השונות ניתן למצוא אלמנטים כגון נגרר קצף עם תותח, עגלת קצף ניידת, מזנקי קצף, תותחי כיבוי בשליטה מרחוק ומערכות אוטומטיות מורכבות לכיבוי בקצף.

פייר סייפטי – המומחים לפתרונות כיבוי בקצף

פייר סייפטי  מחזיקה בתו תקן מטעם מכון התקנים הישראלי ומוסמכת להנפיק לכלל לקוחותיה את כלל האישורים הנדרשים עבור התקנתן ותחזוקתן של מערכות כיבוי בקצף מורכבות בכל אתר.  הניסיון הרב שאותו צברו צוות ההנהלה כמו גם צוות העובדים המקצועי, עומד לשירותכם בכל עת. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כבר עכשיו לצורך תכנון, תחזוקה, התקנה ויעוץ בכל הקשור למערכות כיבוי בקצף המסופקים תחת בקרתם הקפדנית של צוות היועצים והמהנדסים שלנו.

לייעוץ והצעת מחיר מערכות כיבוי אש בקצף התקשרו  09-8618625

אהבתם?