משאבות חשמליות

משאבות חשמליות

משאבות חשמליות נחשבות לחלק אינטגרלי וחשוב במיוחד במערכות כיבוי אש רבות. תפקידן של המשאבות הוא להגביר את לחץ המים במוקד השריפה במקרה שבו הוא נמוך מידי וזאת בכדי שמערכת המתזים תוכל לטפל בכיבוי השריפה באופן היעיל ביותר. כאשר מדובר בהתקנה או בתחזוקה של משאבות חשמליות לכיבוי אש, חשוב לבחור אך ורק בחברה מקצועית, מנוסה ומוכרת.

 

תנו לנו להתאים עבורכם משאבות חשמליות על פי הצורך המדוייק שלכם

העקרון החשוב ביותר שאותו יש להבין הוא כי כל לקוח הוא בעל צרכים שונים ודרישות שונות. הן אם בגלל סוג המבנה, הן אם בגלל גובהו של המבנה והן אם בגלל סוג הציוד המצוי בשטח המבנה. על כן אנו אומרים, ולא בכדי, כי כל לקוח הוא יחיד ומיוחד ובטרם תחילת העבודה בשטח חשוב במיוחד להבין את כלל המאפיינים של סוג העבודה, סוג מערכת הכיבוי הנדרשת ולתכנן את התהליך כולו לפרטי פרטים.

בבואכם לרכוש משאבות חשמליות ישנה חשיבות רבה לכך שתרכשו אותן רק אצל חברה מובילה ומוכרת אשר מתחייבת לאיכות המוצר כמו גם לטיב ההתקנה ותוכל לספק לכם שירותי תיקונים ותחזוקה שוטפת. לעיתים הניסיון לחסוך מעט בעלות המוצר או ההתקנה, עלולים לעלות ביוקר ברגע שבו פורצת שריפה ומערכת כיבוי האש שברשותכם לא מספקת את המענה המצופה ממנה.

כאשר מדובר במערכות כיבוי אש ובייחוד במשאבות חשמליות, אין מקום לפשרות!

 

מחפשים מערכות כיבוי אש למידע נוסף לחצו.

 

לא מתפשרים. בטיחות באש זה רק פייר סייפטי

בזכות הניסיון, הידע והצוות המקצועי נחשבת חברת פייר סייפטי למובילה בתחום הבטיחות באש בישראל. חברתנו מתמחה במתן שירותי יעוץ, התקנה ותחזוקה של כלל האלמנטים הכלולים במערכות האש השונות ובין לקוחותינו תוכלו למצוא את החברות המובילות ומפעלים נבחרים במשק הישראלי.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ונשמח לסייע לכם בתהליך בחירת משאבות חשמליות ושאר האלמנטיפ במערכת כיבוי האש שלכם על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי במקרה של שריפה תזכו להגנה ברמה הגבוהה ביותר. צרו קשר עכשיו.

 

 

לייעוץ והצעת מחיר למשאבות חשמליות לכיבוי אש.  התקשרו  09-8618625

אהבתם?