משאבות דיזל

משאבות דיזל

 

משאבות דיזל לכיבוי אש מיועדות להתקנה במקומות שבהם לחץ המים נמוך מידי ואינו עומד בתקן הבטיחות הנדרש. ביחוד במקרים שבהם מדובר במבנים גדולים או גבוהים במיוחד, אתם ודאי יכולים להבין כבר בעצמכם שבקומות הגבוהות לחץ המים צפוי להיות יחסית נמוך ועל כן למנוע ממערכת הספרינקלרים לספק תוצאה יעילה במקרה של שריפה.

משאבות דיזל לכיבוי אש לרוב מחוברות אל מאגרי מים ומטרתם המשותפת של שני אלמנטים אלה, היא להגביר את לחץ המים במוקד השריפה.

החברה המובילה בישראל בתכנון חדרי משאבות

כל מבנה באופן טבעי, הוא בגודל אחר ובגובה אחר, על כן התאמת המשאבות לכל מבנה צריכה להעשות על פי מאפייניו של המבנה עצמו. אין משאבת דיזל לכיבוי אש סטנדרטית אשר מתאימה לכל מקום. מבנה תעשייה בן 2 קומות הוא בעל צרכים שונים לחלוטין מאשר מגדל משרדים בן 30 קומות. זו הסיבה שבגללה תכנון חדרי המשאבות והתאמתן של המשאבות המתאימות ביותר צריכים להעשות על ידי צוות מומחים בעלי ניסיון רב בתחום מערכות הכיבוי.

ודאי לא הייתם רוצים לגלות כי ברגע האמת, הרגע שבו פורצת שריפה, מערכת הכיבוי שלכם אינה ערוכה לספק פתרון מהיר ויעיל עקב לחץ מים נמוך מידי. על כן, כאמור, חשוב שהתאמת והתקנת המשאבות יעשו באופן מקצועי. לא פחות חשובה היא התחזוקה השוטפת של המשאבות. תחזוקתן של משאבות דיזל לכיבוי אש חייבת להעשות באופן קבוע ותדיר בכדי להבטיח שהן תקינות ובמקרה של שריפה הן יעמדו לשירותכם באופן הטוב ביותר.

פייר סייפטי לשירותכם

אנו מזמינים אתכם לשיחת יעוץ ראשונית, ללא תשלום וללא התחייבות, וביחד נבין מהו הצורך המדוייק שלכם להתאמת משאבות דיזל לכיבוי אש המתאימות ביותר לצורך הייחודי שלכם. חברתנו מתמחה ביעוץ, התקנה ותחזוקה של מערכות כיבוי אש מכל סוג. מעבר לכך ברשותנו צוות מקצועי אשר עובר באופן קבוע הסמכות והכשרות בכדי לעמוד תמיד בחזית התחום המרתק והכל כך חשוב – הבטיחות באש.

אל תשאירו מקום ליד הגורל, פנו למומחים בבטיחות באש כבר עכשיו!

 

 

משאבות דיזל לכיבוי אש מתוצרת armstrong cumins.

לייעוץ והצעת מחיר למשאבות דיזל לכיבוי אש  התקשרו  09-8618625

אהבתם?