משאבות לכיבוי אש (משאבות דיזל, משאבות חשמליות)

משאבות לכיבוי אש הן אלמנט הכרחי כאשר מדובר במערכות כיבוי מורכבות אשר נדרשות ללחץ מים גבוה. מערכות שכאלו, אשר דורשות משאבות להגברת לחץ המים, מותקנות בעיקר במבנים תעשייתיים, מפעלים, בתי מלון ובניינים גבוהים.

במקרים שבהם ספרינקלרים מותקנים בתקרות גבוהות או במבנים גבוהים במיוחד, באופן טבעי לחץ המים הסטנדרטי לא יספיק על מנת לתת מענה מהיר ויעיל לכיבוי שריפה. על כן ישנו צורך בהתקנת משאבות יעודיות אשר יגדילו באופן ניכר את לחץ המים עבור מערכת הכיבוי.

הסוגים העיקריים של משאבות לכיבוי אש

שני הסוגים העיקריים של המשאבות כוללים משאבות דיזל ומשאבות חשמליות. על מנת להתאים את סוג המשאבה המתאים לכם ביותר, מוטב לפנות לחברה המתמחה בתכנון והתקנה של מערכות לכיבוי אש.

מרבית הסיכויים הם שאינכם יודעים לומר האם נדרשת עבור מערכת כיבוי האש שלכם משאבות דיזל או משאבות חשמליות. יחד עם זאת חשוב לציין כי לסוג המשאבה ישנה חשיבות רבה בכל הקשור למידת יעילותה של המערכת כולה להעניק טיפול אפקטיבי שיגן עליכם ברגע האמת שבו פורצת חלילה שריפה.

משאבות כיבוי אש מתכננים ומתקינים רק עם firesafety

חברתינו ערוכה להעניק שירותי ייעוץ, תכנון, התקנה ותחזוקה של מערכות כיבוי אש מתקדמות עבור המגזר העסקי והפרטי. כלל המשאבות לכיבוי אש שאותן אנו מספקים ללקוחותינו מיוצרות על ידי היצרנים המובילים בעולם והן עומדות ללא דופי בתקני הבטיחות הקפדניים ביותר.

כל המשאבות אותן אנו מתקינים באתר הלקוח מותאמות באופן המושלם למכלול המאפיינים של אתר הלקוח, סוג מערכת הכיבוי ורמת המורכבות שלה והן כוללות את כל הציוד ההיקפי הרלוונטי.

הבטיחות שלכם היא המומחיות שלנו

כאשר מדובר בבטיחות שלכם, אין מקום לפשרות. פנו כבר עכשיו לחברה המובילה בישראל בכל הקשור למערכות כיבוי אוטומטיות, ייעוץ בטיחות באש וציוד היקפי משלים. בזכות הניסיון הרב אותו צברנו הן בארץ והן בחו"ל נוכל להבטיח גם לכם את ההגנה האופטימלית במקרה של שריפה וכי מערכת הכיבוי שהותקנה אצלכם תספק מענה אוטומטי אידאלי בכל מצב.

אהבתם?