מתז מוסתר

מתז מוסתר

ספרינקלרים הם מסוג הדברים שאי אפשר לחיות בלעדיהם: הם מסייעים להרגשת הבטיחות בדירה או בבית העסק, ומפחיתים את נזקי השריפה. FireSafety מציעה לכם מגוון סוגי ספרינקלרים, בהתאמה אישית לבית העסק ובאישור מכון התקנים.

ספרינקלרים הינם מתזי מים מתקדמים המסייעים למנוע שריפות. כל ספרינקלר מתבסס על 2 עקרונות: זיהוי וכיבוי. כאשר מתגלה עשן באזור גלאי האש, מערכת הספרינקלרים מזהה זאת בהקדם וממהרת להתיז מים לעבר מקור האש. ניסיון העבר הראה שהספרינקלרים לא מהווים תחליף לכבאים אולם הם מסייעים למזער במידה משמעותית את נזקי האש ע"י הפניית תשומת הלב של הדייר למוקד השריפה. רוב רובם של הספרינקלרים הם גלויים, אולם יש אפשרות להתקין בבית העסק או במשרד מתזי מים מוסתרים. לא ניתן לראות את המתז המוסתר הנמצא בתוך הקיר או התקרה, וכך נשמר המראה האסתטי של המבנה.

באילו מקרים נעזר במתז מוסתר?

גם כאשר איננו מבחינים בעין במערכת כיבוי האש, אין זה אומר שהיא איננה קיימת. ייתכן מאוד שבתוך הקיר או התקרה קיים ספרינקלר מוסתר. יש אנשים שמראה הספרינקלרים בדירה או במשרד עושה להם רע, או לחילופין פוגע במידה משמעותית במראה האסתטי, והפתרון היעיל ביותר הוא לשלב בסביבת העבודה ספרינקלר סמוי. הספרינקלר הסמוי עשוי להיות מוסתר בתוך התקרה, או להיות מותקן על גבי הקיר וכך הוא הרבה פחות בולט. מתז מוסתר עשוי לשמש משרדים מעוצבים, אולמות או אתרים נוספים בהם מתבקש להסתיר את קיומה של מערכת הכיבוי. עם זאת, חשוב להדגיש כי כל דרישה מיוחדת כמו התקנה מוסתרת עשויה לבוא לידי ביטוי במחיר. כאשר מדובר בעבודה מורכבת יותר, הדורשת קידוח ועבודות צנרת שונות, אין ספק שעלות כל ספרינקלר תהיה גבוהה יותר.

האם מתז מוסתר הוא פחות בטיחותי?

התקנת ספרינקלרים מוסתרים על ידי המומחים של FireSafety לא משפיעה בשום צורה שהיא על בטיחות המערכת. גם אם איננו יכולים לראות את ראשי הספרינקלרים, הם מציעים את הרמה הגבוהה ביותר של הגנה מפני אש, ומחקרים קובעים שאף מקטינים את הסיכוי למוות בעקבות שריפה בחצי בכל מקום בו נמקם אותם! ההתקנה עצמה היא פשוטה ביותר, והיא מתבצעת על ידי מתקינים מיומנים מטעם פייר סייפטי, בעלי ניסיון עשיר באספקה והתקנה של מגוון מערכות לבטיחות אש: מתזים רטובים ויבשים, מערכות כיבוי בקצף, משאבות חשמליות ועוד ועוד. התקנת ספרינקלרים בדירה או בבית העסק היא חשובה לעין ערוך, וההוצאה הגדולה מתגמדת למול היתרון הבטיחותי.
 

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר, ולהיות בטוחים במאת האחוזים שנוכל לספק לכם פתרון מתאים לצרכים שלכם.
בהתקנת ספרינקלרים מוסתרים או גלויים, אל תתפשרו על פחות מ- FireSafety! לייעוץ ופרטים נוספים, פנו אלינו עוד היום.

אהבתם?