מערכות גילוי וכיבוי אש

מערכות גילוי וכיבוי אש

FireSafety חרתה על דגלה סמל של מקצועיות ובטיחות בכל הנוגע למערכות גילוי וכיבוי אש. אנו מתחייבים להתקנת מערכות לגילוי וכיבוי אש בסטנדרטים הגבוהים ביותר, עפ”י תקן 1220/3.
מערכות גילוי אש הם למעשה גלאי העשן המוכרים לכולנו. כאשר פורצת דליקה, אסור לאבד אף רגע, כיוון שכל דקה עשויה לקבוע את מידת התפשטות האש. לכן, על כל מוסד או מקום ציבורי להתקין מערכות מקצועיות לגילוי וכיבוי אש, ספרינקלרים, מטפים או כל ציוד אחר שיכול לסייע ברגעים המורכבים. גלאי עשן למיניהם מסייעים לאתר ולגלות שריפות ודלקות. השימוש העיקרי שלהם הוא במקומות בהם לא שוהים בנ"א שיכולים להזעיק עזרה. כדי למנוע נזקים מבעוד מועד, גלאי העשן מבצעים את ההתראה בטרם מתפשטות הלהבות. FireSafety מתמחים בהתקנה של מערכות לגילוי אש, וכן בייעוץ ואפיון המערכת כך שתתאים למבנה ולצרכים שלכם.


רכזות גילוי אש - רמה אחת של בטיחות מעל כולם
גלאי האש שהזכרנו קודם, יכנסו לפעילות רק לאחר שאנשים השוהים במבנה יריחו את התפשטות הדליקה. אם תזכרו בשריפה שפרצה לאחרונה בסמוך אליכם, כל אחד מכם הרגיש בריח החריף הרבה לפני גלאי העשן. רכזת גילוי אש, מציעה רמה אחת של בטיחות מעל גלאי אש ועשן, כשהיא מספקת גיבוי לאף שלכם. איך זה עובד? רכזת גילוי האש מחוברת לכמה גלאי עשן. בפריצת דליקה היא מזרימה מידע לכל גלאי האש עליהם היא אמונה, כך שכל המאבטחים והשומרים יוכלו לזהות את מקור האש, הרבה לפני שהפכה לסכנה ממשית.
ציוד כיבוי אש - לאחר פרוץ הדליקה לא רציתם שהאש תתפשט, אך זה קרה, וכעת אסור לאבד אפילו דקה. עם מערכות כיבוי אש איכותיות שנספק לכם תוכלו למנוע את התפשטות השריפה, ולאפשר לכל האנשים השוהים במבנה להתפנות ממנו במהירות. הציוד שאנו מספקים ניתן להפעלה בקלות ולא דורש ניסיון מקצועי.

FireSafety משווקת ומתקינה ציוד להתמודדות עם שריפה:

הצוות שלנו ישמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי, כך שבשעת שריפה תדעו שתמיד יש לכם לאן לפנות. כל אחד מלקוחותינו זוכה להכוונה וייעוץ מקיף בבחירת ציוד בטיחות אש המתאים למבנה ולתנאי השטח. בכל בעיה או תקלה באחד המוצרים, תשמחו לדעת שאנשי מקצוע מנוסים יתקנו נזקי בלאי כדי שכל אחד מהמוצרים ימלא את ייעודו.

לפרטים נוספים וקבלת ייעוץ, פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם. 

אהבתם?