טכנאי ספרינקלרים

טכנאי ספרינקלרים

לספרינקלרים חשיבות רבה בהגנה על מוסדות, משרדים ובתים פרטיים מפני שריפות, אך אם לא מתחזקים אותם כראוי הם לא יוכלו לסייע לנו בזמן שריפה. טכנאי ספרינקלרים מקצועי מטעם FireSafety יסייע לכם בהתקנת מערכות הספרינקלרים, בתחזוקה ובדיקות שוטפות.
הספרינקלרים הינם אמצעי כיבוי אש הנפוצים ביותר. עיקר תפקידם הוא ברגע פרוץ השריפה- בתוכם מצוי לחץ מים, הנפרץ בזמן עליית הטמפרטורה, וגורם להתנפצות הספרינקלר. כתוצאה מהפעולה המים מתפזרים באופן שווה על כל המשטח ומסייעים להגנה מתמדת מפני אש. הספרינקלרים מהווים ציוד מעולה להגנה מפני אש, אולם אם לא נדאג לתחזק אותם, הם לא יוכלו לשרת אותנו כראוי. גם ספרינקלרים עשויים להגיע למצב של בלאי או לכלוך יתר כתוצאה מאבק, ועל כן מומלץ שטכנאי ספרינקלרים ינקה ויבדוק אותם לעיתים קרובות. 
ליווי מקצועי בהתקנת הספרינקלרים

הצוות של FireSafety עומד לשירותכם החל מרגע התקנת המערכת, תוך בדיקת השטח והתאמה למבנה בו בחרתם להתקין את הספרינקלרים. אנשי המקצוע בצוות פייר סייפטי מכירים כמה מערכות ספרינקלרים ובקיאים ביכולות המיוחדות של כל אחת מהן, וכך יוכלו לספק את ההמלצה המתאימה ביותר עבורכם. מתזי הספרינקלרים יכולים להתיז מים, גז או קצף. לכל אחת ממערכות הספרינקלרים הללו יכולות אחרות והתאמה שונה לתנאי השטח (כך למשל, למיגון חדרי שרתים הכוללים ציוד טכני בעל ערך רב נמליץ על מתזי הספרינקלר גז, לתחנות דלק עם חומרים כימיים מסוכנים נמליץ על מערכת מתזים להצפה לטיפול מהיר בשריפה במקומות רגישים וכדומה). מתקין הספרינקלרים יבצע את ההתקנה בהתאם להעדפותיכם ולתנאי השטח על מנת להעניק לכם את פתרון כיבוי האש המתאים ביותר לצרכים שלכם.

תיקון מערכות כיבוי אש
מעוניינים לנתק את הספרינקלרים שלכם? חוששים מבלאי באחד החלקים? ניתוק או תיקון במערכת יש לבצע רק ע"י בעל מקצוע. בדומה לציוד רגיש ועדין, העשוי להינזק בכל פירוק או תזוזה לא נכונה, כך גם פירוק הספרינקלר באופן לא מתאים עשוי לחבל במערכת. אם ברצונכם לדאוג לתיקון הספרינקלרים שלכם, מומלץ לפנות לאנשי מקצוע המכירים את כל המערכות על בוריין. צוות פייר סייפטי, בעל כל האישורים הדרושים לצורך התקנה ותחזוקת מערכות גילוי וכיבוי אש, יעניק לכם שירות תחזוקה ותיקון מקצועי, לאורך כל הדרך.

לפרטים נוספים, ייעוץ והצעות מחיר נשמח לעמוד לשירותכם.

אהבתם?