התקנת ספרינקלרים

התקנת ספרינקלרים

אחד הדברים החשובים שיכולים לסייע לנו בעת התפשטות דליקה, היא השגת שליטה כלשהי על האש מוקדם ככל האפשר. FireSafety , החברה המובילה בישראל בתחום בטיחות האש מספקת ייעוץ, התקנה ותחזוקת ספרינקלרים ומתחייבת לעמוד לצדכם עם ציוד בטיחות אש בסטנדרטים הגבוהים ביותר
.
הספרינקלרים הם מערכת ענפה לכיבוי האש, המורכבת מכמה וכמה מתזי מים. כל אחד מהמתזים פועל באופן עצמאי, כשמתרחשת שריפה (אש גלויה) או כאשר הטמפרטורה בחדר מטפסת מעל הטמפרטורה הנורמלית. התקנת הספרינקלרים בחלל מהווה עזרה ראשונה ונקודתית במקום בו פורצת האש, כך שעד הגעתם של הכבאים יהיה ניתן להשיג עליה שליטה מסוימת. ב- FireSafety מתכננים מערכות גילוי וכיבוי אש לפני ההתקנה, ומלווים אתכם לקראת בחירת מערכת המתאימה למשרד או למבנה המגורים. יחד אתכם, נפעל על מנת לדאוג לביטחונכם, על כל צרה שלא תבוא.

סוגי ספרינקלרים ב- FireSafety

מערכות מתזים רטובות - מערכות מתזים נמצאות תחת לחץ נתון של מים ונמצאות ברוב המבנים והמשרדים. בעת פרוץ דליקה, המערכת המחוברת באופן ישיר לגלאי האש מתריעה על ירידה בלחץ האוויר וכך יפתח הברז החשמלי ותחל פעולת הכיבוי ע"י מים.

מערכות Pre- Action - מערכות כיבוי אש המיועדות לחללים רגישים למים. בדומה למערכות המתזים הרטובות, גם מערכות Pre- Action מלאות באוויר דחוס, ובמקרה של ירידה בלחץ האוויר תוצאה מגילוי אש, הן מטפטפות מים. היתרון שלהן הוא במנגנון אבטחה כפול המבטיח בקרה מלאה של יציאת המים מתוך הספרינקלרים.

מערכות מתזים יבשות - המערכת מבוססת על שימוש בלחץ אוויר, אבקה או גז ולא על מים כמו במערכות הקודמות. המערכת מופעלת ע"י גלאי אש המסונכרנים זה עם זה, ועם פרוץ הדליקה מתחילה לפעול במקביל מערכת הכיבוי במים.

מערכת מתזים להצפה - מערכות אלו מותקנות במקומות רגישים לאש. במקומות מועדים להתפשטות דליקות כגון: שטחי אחסון של בלוני גז, מיכלי גז או מצבור חומרים כימיים דליקים, מתזים אלו יוצרים מסך מים אינטנסיבי המטפל במהירות בדליקה.

מערכות כיבוי קצף - מערכות כיבוי אש מתקדמות וחדשניות, המיועדות לכיבוי חומרים מסוכנים כמו דלק, יריעות ביטומניות ועוד. המערכת מסייעת לכיבוי אש במקומות בהם איננו מעוניינים להשתמש במים לכיבוי השריפה על מנת לא ליצור נזק למערכות ממוחשבות רגישות.

פייר סייפטי מחזיקה בתו תקן ישראלי עבור כל אחד ממערכות הספרינקלרים, ומספקת שירותי התקנה ותחזוקת ספרינקלרים בכל רחבי הארץ.


אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום, ולקבל מידע על מערכות הספרינקלרים המתקדמות שלנו.

התקנת ספרינקלרים

אהבתם?